...staatssecretaris Ben Knapen van Buitenlandse Zaken: "Zonder het bedrijfsleven is het vrijwel onmogelijk een grote impact te hebben op duurzame ontwikkeling."
| Kwaliteitsborging in het bodembeheer (Kwalibo) |
| Geschreven door Joost |
| dinsdag 18 november 2008 19:58 |
|
Kwaliteitsborging in het bodembeheer bevat regels met betrekking tot de kwaliteit van werkzaamheden in het bodembeheer en de integriteit van degenen die deze werkzaamheden uitvoeren. Relevantie Uitwerking
Voorheen waren de eisen rondom Kwalibo opgenomen in het Besluit uitvoeringskwaliteit bodembeheer. Met de inwerkingtreding van het Besluit bodemkwaliteit op 1 januari 2008 is de regelgeving op het gebied van Kwalibo overgeheveld naar dit besluit en is het Besluit uitvoeringskwaliteit bodembeheer komen te vervallen. Gerelateerd factsheet Link |
| Laatst aangepast op vrijdag 07 januari 2011 16:46 |
Vacature van de week
Voor een adviesbureau in het midden van het land zijn we op zoek naar een ervaren ecoloog (ecologisch en commercieel).
Zoek in de MilieuFocus Vacaturebank
| Column | |
| Jampotglazen |
|
Actuele factsheets |
Actuele factsheets | |
| Afvalverbranding | Milieuprestatie-indicator | |
| Besl. landb. milieubeheer | Onttrekken van grondwater | |
| Club van Rome | Productketen | |
| CO2-opslag | Verlies biodiversiteit | |
| Ketenanalyse (LCA) | Wet luchtkwaliteit |
Herman Noback
Energieprojecten: vooral brandhout
Een analyse met verbijsterende conclusies en een waarschuwing: dit boek levert niet de oplossing van het energieprobleem.
Lees verder...