...Mary Nichols, voorzitter Californische Air Resources Board: "Californiërs hebben altijd van auto's gehouden. Nu krijgen we schonere en efficiëntere auto's om van te houden."
| Wetsvoorstel wijziging Wmb |
| Dit wetsvoorstel voorziet in de invoering van een systeem van kostenverevening voor inrichtingen in de glastuinbouwsector die niet deelnemen aan het EU Emissions Trading System (EU-ETS). Het systeem zal bij of krachtens algemene maatregel van bestuur (amvb) worden uitgewerkt en zal in beginsel alleen van toepassing worden op de glastuinbouwsector. |
Voor een groot adviesbureau in Zuid-Holland zijn wij op zoek naar een Consultant Milieumanagement met minimaal 3 jaar relevante ervaring.
Zoek in de MilieuFocus Vacaturebank
| Top 10 |
|
|
Actuele factsheets |
Actuele factsheets | |
| Besluit glastuinbouw | Omgekeerde osmose | |
| Foto-voltaïsche cellen | Quantitative Risk Analysis (QRA) | |
| Meststoffenwet | Subsidie | |
| Natuurbeschermingswet | Transitiemanagement | |
| Natura 2000 | Vergunning |
Salomon Kroonenberg
'Hoorcollege over de geologische geschiedenis en toekomst van onze planeet. (6 cd's). De aarde in rood, groen en wit.'