...Mary Nichols, voorzitter Californische Air Resources Board: "Californiërs hebben altijd van auto's gehouden. Nu krijgen we schonere en efficiëntere auto's om van te houden."
| Uitspraak RvS: binnenterrein of buitenterrein? |
|
De Raad van State heeft een uitspraak gedaan over de vraag of het speelterrein van een school als een binnenterrein of een buitenterrein moet worden beschouwd. Met de uitspraak hebben toezichthouders in twijfelgevallen een handige methode om vast te stellen of een terrein een binnenterrein of een buitenterrein is. De school valt onder het Activiteitenbesluit. Indien het speelterrein van de school een binnenterrein is, telt het geluid van het speelterrein mee in de beoordeling van het totale geluid van de inrichting. Indien het speelterrein een buitenterrein is, dan telt het geluid niet mee. In deze zaak staat de vraag centraal of er nu sprake is van een binnenterrein of van een buitenterrein. De StaB heeft hier duidelijkheid over verschaft door het uitvoeren van referentiemeting in de omgeving van de school en op het speelterrein. Op basis van het StaB-advies heeft de Raad van State uitspraak gedaan. Bron |
Voor een groot adviesbureau in Zuid-Holland zijn wij op zoek naar een Consultant Milieumanagement met minimaal 3 jaar relevante ervaring.
Zoek in de MilieuFocus Vacaturebank
| Top 10 |
|
|
Actuele factsheets |
Actuele factsheets | |
| Besluit glastuinbouw | Omgekeerde osmose | |
| Foto-voltaïsche cellen | Quantitative Risk Analysis (QRA) | |
| Meststoffenwet | Subsidie | |
| Natuurbeschermingswet | Transitiemanagement | |
| Natura 2000 | Vergunning |
Salomon Kroonenberg
'Hoorcollege over de geologische geschiedenis en toekomst van onze planeet. (6 cd's). De aarde in rood, groen en wit.'
No current events.