...staatssecretaris Ben Knapen van Buitenlandse Zaken: "Zonder het bedrijfsleven is het vrijwel onmogelijk een grote impact te hebben op duurzame ontwikkeling."
| Nieuwe huisstijl voor MVO Nederland |
|
|
|
|
MVO Nederland voert sinds 1 januari 2012 een door Mattmo concept | design ontworpen nieuwe huisstijl. Het nieuwe ontwerp onderstreept het open karakter van de organisatie, die in zeven jaar tijd is uitgegroeid van een kennisinstituut tot een kennis- en netwerkorganisatie waarmee inmiddels ruim 1800 bedrijven en organisaties een verbinding zijn aangegaan. |
Vacature van de week
Voor een adviesbureau in het midden van het land zijn we op zoek naar een ervaren ecoloog (ecologisch en commercieel).
Zoek in de MilieuFocus Vacaturebank
| Column | |
| Jampotglazen |
|
Actuele factsheets |
Actuele factsheets | |
| Afvalverbranding | Milieuprestatie-indicator | |
| Besl. landb. milieubeheer | Onttrekken van grondwater | |
| Club van Rome | Productketen | |
| CO2-opslag | Verlies biodiversiteit | |
| Ketenanalyse (LCA) | Wet luchtkwaliteit |
Herman Noback
Energieprojecten: vooral brandhout
Een analyse met verbijsterende conclusies en een waarschuwing: dit boek levert niet de oplossing van het energieprobleem.
Lees verder...